تولید نرم افزار های سفارشی تحت وب

 
  • تولید نرم افزار چابک از ابتدا
  • تجربه در سیستم عامل ها و کامپوننت های متنوع
  • مهاجرت و مدرنیزه کردن نرم افزار های قدیمی
  • کمک به استارت آپ ها برای تبدیل ایده های خود به راه حل های نو
  • تجربه تولید نرم افزار برای بزرگان صنعت کشور
  • تولید API و اتصال به سرویس دهنده گان دنیا

راه حل نرم افزاری آتیکا برای مشاغل گوناگون

کسب و کار شما نیاز به یک راه حل نرم افزاری قابل اعتماد سازمانی برای پشتیبانی از بسیاری از عملیات و فرایند ها دارد. این راه حل باید عواملی همچون مقیاس پذیری، هماهنگی با سایر نرم افزار های دیگر، تهیه خوراک برای اپلیکیشن های تلفن همراه و نیز پوشش لیست گسترده ای از اهداف دیگر را دارا باشد. آتیکا دارای تجربه، ابزار و فن آوری برای ایجاد چنین نرم افزار سفارشی را در حد کلان می باشد.

team member
تولید نرم افزار سفارشی
زیرساخت کسب و کار خود را با نرم افزار مقیاس پذیر پشتیبانی کنید که عناصر کلیدی شرکت شما را بهبود بخشد. همچنین می توانید با بهره گیری از تجربه ده ساله ما برای تبدیل یک راه حل به نرم افزاری پویا که هدف تجاری خاصی را دنبال می کند استفاده کنید.
team member
مدرن کردن نرم افزار های قدیمی
برنامه های قدیمی اغلب باعث می شوند تا کارمندان شما وقت بیشتری را سپری کنند. آتیکا می تواند با آنالیز دقیق نیاز مجموعه و تحلیل فنی کسب و کار شما را با آخرین ابزار و تکنولوژی ها بهبود بخشد. یک راه کار خوب باعث عملکرد بهتر کارمندان و در نهایت رضایت مشتریان شما خواهد شد.
team member
یکپارچه سازی نرم افزاری
مجموعه های بزرگی مثل شما مجهز به برنامه ها و نرم افزارهای شخصی هستند. بنابراین می توانید زیرساخت های خود را با استفاده از Microservice ها و API های قابل اعتماد در جهت ادغام داده ها و جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت نیروی انسانی خود بکار بگیرید.
team member
تطبیق عملکرد
ادغام شرکت ها با طیف گسترده ای ازشرایط نرم افزاری ناهماهنگ همراه است. کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد که در صورت لزوم نرم افزار سازمانی خود بر اساس وضعیت جدید خود مهیا کنید. این امر باعث ساده سازی عملیات و فرایندها، به حداقل رساندن هزینه ها و افزایش بهره وری کارکنان می شود.

تجربه و رئوس توانمندیها

توسعه دهندگان و برنامه نویسان آتیکا دارای دانش، مهارت های انعطاف پذیر و تجربه برای ساخت یک راه حل نرم افزاری جامع هستند.

بانک های اطلاعاتی

زبان های برنامه نویسی

تکنولوژی ها

رابط کاربری

ساخت نرم افزار های قابل اعتماد برای کسب و کار خود را با آتیکا